07

לימודי שוק ההון ת"א והמרכז | חיפה והצפון | קורס השקעות - מכללת ג'קבר

מס' ספק משרד הבטחון: 11008127 |   הצטרפות לרשימת תפוצה

מאמרים

 אם אתה משקיע במניות בבורסה הישראלית או סוחר באופציות מעוף,

יש לנו מערכת מסחר מקצועית עבורך!!! ובעמלות מופחתות


אנו עורכים ערבי עיון בת"א ובחיפה על מערכות מסחר הטובות ביותר בישראל. מערכת המסחר של טרייד 1 TradeOne תעזור לך למקסם את הרווחים שלך בבורסה. פרטים נוספים על ערב העיון ראו בהמשך.

לחצו על התמונה משמאל כדי לצפות בתכונות המערכת.

מערכת מסחר מתקדמת עם עמלות קניה ומכירה מופחתות החל מ-0.1% למניות ו-3 ש"ח לאופציית מעו"ף. 

כמה פעמים רכשת מניה מרויחה ולא ידעת מתי למכור אותה?

בעזרת מערכת מסחר טרייד1 TradeOne תוכל לרכוש את המניה ומייד להציב לה פקודת מכירה מתקדמת (סטופלוס) עד לסוף החודש הקלינדרי ובמקביל גם פקודת טייק פרופיט (מכירה ביעד). ככל שהמניה תעלה כך תעלה גם פקודת המכירה ותאפשר לך שקט נפשי עד למכירת המניה ביעד או בסטופלוס.

דוגמא מהחיים:

 

בתאריך 1.6.09 בשעות אחה"צ יצא איתות קניה למניית ישראמקו, למנויי מניות ומדדים, בשער 58.3 עם יעד לרמת 68 וסטופלוס של כ-5%.

 


מייד לאחר ביצוע הקניה הזינו לקוחות תוכנת המסחר טרייד1 TradeOne את נתוני היעד ונתוני הסטופלוס בפקודה מתקדמת וציינו שתוקף הפקודה עד לסוף החודש. יומיים לאחר מכן בתאריך 3.6.09 בשעות הבוקר הגיעה המניה ליעדה ברמת 68 בעליה של 4% כשהיא מעניקה תשואה נאה של 15% ביומיים. שרתי תוכנת המסחר טרייד 1 TradeOne שלחו מייד את פקודות המכירה לבורסה וכל הפקודות נקלטו ובוצעו כאשר המניה ממשיכה לטפס עוד מספר דקות וקובעת את הגבוה היומי על רמת 68.6. בסוף היום מסיימת המניה בירידה של 19% דהיינו ירידה של 23% מנקודת המכירה.

 


מספר לקוחות , שאינם עושים שימוש בתוכנת המסחר המתקדמת של טרייד1 TradeOne, לא הצליחו למכור את המניה כיון שלא היו ליד מחשב בזמן איתות המכירה או שהטלפון שלהם היה כבוי ולכן לא יכלו לקרוא את הודעת ה-SMS שנשלחה אליהם בשעות הבוקר.


רוצים להימנע מתרחיש שכזה?

זהו בדיוק השלב בו עליכם לעשות את הצעד הנכון ולעבור לסחור דרך מערכת מסחר מקצועית כמו טרייד 1 TradeOne. הרשו לעצמכם להקדיש שעתיים מזמנכם והגיעו לערב העיון שמיועד עבורכם.

לחצו כאן כדי לקבל הסבר מצולם מניר צוקרמן על חשיבות הסטופלוס

 


כמה פעמים רצית לרכוש מניה בעת ירידה אך לא ידעת אם היא הגיעה לשפל?

בעזרת תוכנת המסחר של טרייד1 TradeOne תוכל להציב פקודה מתקדמת אשר תבצע את הוראת הקניה שלך רק בתנאי שהמניה קבעה שפל ומשם עלתה ב-X אחוזים/מחיר מעלה.

ועדיין לא הזכרנו את מערכת הגרפים כולל מחזורי מסחר תוך יומיים ומתנדים ועוד פקודות רבות וחכמות שבסופו של דבר יאפשרו לכם לסחור כמו שסוחרים באמריקה ולא כפי שסוחרים באפריקה.


מהרו להרשם - מס' המקומות מוגבל
תושבי חיפה והצפון

שעת המפגש: בשעות 18.00-20.30

מקום המפגש: מכללת ג'קבר חיפה

כתובת: רח' משה דיין 1 פינת ההסתדרות (צומת וולקן), חוצות המפרץ, חיפה

טל. 1-599-50-2000 שלוחה 2

כדי להרשם לערב העיון אנא מלאו את הטופס בתחתית העמוד

* מס' המקומות מוגבל

* ערב העיון סגור למוזמנים בלבד ומותנה בהרשמה מראש.תושבי ת"א והמרכז

אנא לחצו כאן והשאירו פרטים ואנו נתאם עבורכם פגישה של אחד על אחד להסבר על מערכת המסחר או צרו קשר בטלפון 1-599-50-2000 שלוחה 1.

מעוניינים במידע מפורט על מערכת המסחר של TradeOne ? לחצו כאן

 

להרשמה ויצירת קשר

כניסת סטודנטים