07

לימודי שוק ההון ת"א והמרכז | חיפה והצפון | ג'קי ברוך וזהר ליבוביץ

הצטרפות לרשימת תפוצה

הקורסים

קורס השקעות בשוק ההון

קורס השקעות בשוק ההון

בקורס השקעות בשוק ההון יוצג שוק ההון על רבדיו השונים. בקורס נלמד את שיטת הניתוח הטכני המבוססת על ניתוח גרפים ואת שיטת השפל/סיכון לזיהוי וקנייה של מניות. במהלך הקורס תיק ההשקעות של מרצה הקורס, מר ג'קי ברוך, יהיה חשוף בפני התלמידים ובמהלך השיעורים יתבצע חיפוש בזמן אמת של מניות אטרקטיביות לקנייה.

במהלך הקורס השקעות בשוק ההון נתוודע לכלים ופקודות מסחר מתקדמות למזעור סיכונים ולהשגת שליטה מירבית בתיק ההשקעות.

בואו להכיר וללמוד את שוק ההון  בקורס "השקעות בשוק ההון" במכללת JACKBAR

בקורס השקעות בשוק ההון יוצג שוק ההון על רבדיו השונים. בחלקו הראשון של הקורס יילמדו מושגים והגדרות. כמו כן נכיר את הנכסים הפיננסיים השונים הקיימים בשוק ההון, כגון: מדדים, מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות, תעודות סל, אופציות מעו"ף. בהמשך, נלמד מהי בורסה ונכיר את שיטת המסחר בבורסה, את ההוראות השונות, את זמני המסחר ואת המשתתפים העיקריים במסחר בבורסה.

במסגרת הקורס השקעות בשוק ההון נכיר ונלמד את שיטת הניתוח הטכני. שיטת הניתוח הטכני הינה שיטה לניתוח שוק אשר מבוססת על ניתוח גרפים. מטרת השיטה הינה לספק למשקיע או לסוחר כלים לקבלת החלטות השקעה בזמן אמת. גולת הכותרת של הקורס השקעות בשוק ההון הינה שיטת השפל/סיכון אותה פיתח מרצה הקורס, מר ג'קי ברוך, ואשר משמשת אותו בהצלחה במסחר בשוק ההון.

בקורס השקעות בשוק ההון כל תלמיד יקבל חינם למשך חודשיים תוכנה לניתוח טכני על מנת לתרגל את החומר הנלמד בקורס. בנוסף, לכל תלמיד בקורס יינתן תיק וירטואלי בגובה 100,000 ₪ לצורכי תרגול של קניה ומכירה של מניות. כל זאת בליווי אישי של מרצה הקורס, מר ג'קי ברוך, וצוות המכללה.

בסרטון הבא מסביר ניר צוקרמן - מנהל מכללת ג'קבר צפון כיצד יש לבחור מכללה לשוק ההון

כניסת סטודנטים