07

לימודי שוק ההון ת"א והמרכז | חיפה והצפון | קורס השקעות - מכללת ג'קבר

מס' ספק משרד הבטחון: 11008127 |   הצטרפות לרשימת תפוצה

מאמרים

מכללה לשוק ההון

מכללת ג'קבר - קמפוס חוצות המפרץ


מכללה לשוק ההוןמכללת JACKBAR
מכללה ללימודי שוק ההון


מכללת ג'קבר הינה מכללה ותיקה ללימודי שוק ההון. המכללה הוקמה בשנת 2005 על ידי הסוחר והאנליסט הטכני, מר ג'קי ברוך. במכללה למדו והוכשרו מעל ל-4000 תלמידים אשר סוחרים על פי שיטת השפל/סיכון,פרי פיתוחו של ג'קי ברוך, אותה הוא מלמד ביחד עם מנהל המכללה - ניר צוקרמן.

מטרת מכללת ג'קבר הינה להקנות לתלמידיה ידע וכלים על מנת להכשירם כמשקיעים וכסוחרים מצליחים בשוק ההון.


קיימות לא מעט מכללות ללימודי שוק ההון אז איך נדע במי לבחור?

ראשית, מכללה לשוק ההון צריכה להיות אובייקטיבית, ללא אינטרסים חיצוניים. כמו כן, מכללה לשוק ההון אשר בראש מעייניה טובת והצלחת תלמידיה תדאג לספק להם ידע וכלים להשקעה בשוק ההון. מכללת ג'קבר פיתחה מערכת מסחר וירטואלית במיוחד לתלמידיה שמקבלים 100,000 ש"ח וירטואלים ומשקיעים אותם במניות בדיוק כפי שהם יעשו לאחר מכן בחשבונם האמיתי.

המרצים מלווים את התלמידים ועוקבים אחר הפעולות שהם מבצעים כולל האפשרות שכל תלמיד יראה גם את הפעולות של חברו לכיתה. גם לנושא התרגול ויישום הידע הנלמד יש חשיבות מכרעת, לשם כך במכללת ג'קבר נערכים שיעורי תרגול וקיימת אפשרות להדרכה אישית בזמן המסחר.

למכללת ג'קבר – המכללה המובילה ללימודי שוק ההון, מגיעים אנשים אשר מתעניינים בלימודי שוק ההון למטרת ידע כללי, לצורכי ניהול עצמאי של תיק ההשקעות שברשותם, ולצורכי לימוד מסחר יומי ותוך יומי. הקורס המבוקש ביותר בתחום לימודי שוק ההון במכללת ג'קבר הינו קורס "לימודי שוק ההון". הקורס בנוי מ – 15 מפגשים שבועיים בשעות הערב בהם נלמדים תכנים בשוק ההון החל ממושגי היסוד ועד לאסטרטגיה לניהול תיק עצמאי. הקורס אינו דורש ידע קודם ומתאים לקהל הרחב. מכללת ג'קבר מציעה גם קורסים מתקדמים בשוק ההון, תכנים אלו כוללים קורסים כגון "ניתוח טכני מתקדם", "מעו"ף לסוחרים" המיועדים לסוחרים בעלי רקע בשוק ההון.


כחלק משירותי מכללה לשוק ההון, מציעה מכללת ג'קבר שירות איתותים בתשלום למנויים. במסגרת שירות זה ישלחו למנויים סקירות יומיות ושבועיות על הבורסה הישראלית ועל מדדים, סחורות ומטבעות בחו"ל. בנוסף, יישלחו איתותי קניה ומכירה של מניות הנסחרות בבורסה הישראלית. תלמידי הקורס מקבלים את השרות בחינם למשך חודשיים לשם תרגול והבנת סוגי האיתותים. לאחרונה החל האנליסט ג'קי ברוך לבצע ניתוח טכני מצולם על מדד ת"א 25 וניתן לעקוב אחר סקירות אלו בערוץ היוטיוב של המכללה.

במכללת ג'קבר, מכללה לשוק ההון, אנו מתחייבים לתת יחס אישי לכל תלמיד. לשם כך, הלימודים במכללה נעשים בכיתות קטנות של עד 10 תלמידים בכיתה. זאת מתוך כוונה לתת יחס וליווי אישי לכל תלמיד העושה את צעדיו הראשונים בלימודי שוק ההון.

כניסת סטודנטים