07

לימודי שוק ההון ת"א והמרכז | חיפה והצפון | קורס השקעות - מכללת ג'קבר

מס' ספק משרד הבטחון: 11008127 |   הצטרפות לרשימת תפוצה

לימודים וקורסים בשוק ההון

כל המעוניין ללמוד את שוק ההון ניגש בדרך כלל לקורס לשוק ההון בו הוא לומד להכיר את שוק ההון ומונחים הקשורים לשוק ההון. הקורס לניתוח טכני וקורס לאופציות מעו"ף כפי שמפורטים באתר, מציגים בפניכם זוית אחרת להסתכלות על שוק ההון ומבלי להיכנס ולנבור בדו"חות של חברות הנסחרות בבורסה. קורס מבוא לשוק ההון ושיטת הניתוח טכני מיועד למתחילים ולמתקדמים המעוניינים לשפר את הבנתם בשוק ההון ע"י לימוד שיטת הניתוח הטכני ובכך להגדיל את סיכוייהם להצלחה והשגת תשואה עודפת על השקעתם. קורס נגזרים ואופציות מעו"ף מיועד לכל המתעניינים בנושא אופציות מעו"ף. לימודי שוק ההון וקורסים לשוק ההון רק במכללת ג'קבר JackBar.

קורס השקעות בשוק ההון

קורס השקעות בשוק ההון

בקורס השקעות בשוק ההון יוצג שוק ההון על רבדיו השונים. בקורס נלמד את שיטת הניתוח הטכני המבוססת על ניתוח גרפים ואת שיטת השפל/סיכון לזיהוי וקנייה של מניות. במהלך הקורס תיק ההשקעות של מרצה הקורס, מר ג'קי ברוך, יהיה חשוף בפני התלמידים ובמהלך השיעורים יתבצע חיפוש בזמן אמת של מניות אטרקטיביות לקנייה.

במהלך הקורס השקעות בשוק ההון נתוודע לכלים ופקודות מסחר מתקדמות למזעור סיכונים ולהשגת שליטה מירבית בתיק ההשקעות.

המשך קריאה: קורס השקעות בשוק ההון

קורסים למוסדות

 מכללת ג'קבר JackBar בבעלות האנליסט ג'קי ברוך שמחה להעניק לעובדי ארגונים גדולים ובני משפחותיהם מענק לימודים ייחודי עבור קורס "פרקטיקה בשוק ההון".

המשך קריאה: קורסים למוסדות

עמוד 4 מתוך 4

כניסת סטודנטים