077-6070002

אודות ג'קי ברוך והמכללה

מכללת ג'קבר - הינה מכללה ותיקה ללימודי שוק ההון והוקמה בשנת 2004 על ידי הסוחר
והאנליסט הטכני ג'קי ברוך. במכללה שבעידן לפני הקורונה מנתה שני סניפים בת"א ובחיפה למדו והוכשרו מעל 4,000 תלמידים אשר סוחרים בבורסות ישראל וארה"ב. כיום הקורסים במכללה הם אינטרנטיים כאשר הליווי נעשה דרך הזום.

מטרת המכללה הינה להקנות לתלמידים ידע וכלים על מנת להכשירם כמשקיעים וכסוחרים מצליחים בשוק ההון.

ג'קי ברוך נחשב כיום לאחד המנתחים הטכניים הטובים בישראל ומפתח שיטת ארבעת השלבים כפי שהיא נלמדת בקורס האינטרנטי ומיושמת בחדר הלימוד האינטרנטי של שרות המנויים.

הסקירות שהוא מפיץ לקהל הרחב נצפות ע"י אלפי משקיעים ושרות המנויים הוותיק שלו מספק פעילויות רבות לרבות חדר לימוד אינטרנטי אליו מתכנסים מאות המנויים מידי שבוע כדי להקשיב לניתוח השוק של ג'קי וללמוד לא רק מה לעשות אלא גם מה לא לעשות בשוק ההון. 

ההתמקצעות של ג'קי הגיעה לאחר שנכווה במסחר בשוק ההון אי שם בתחילת שנות ה-2000 כפי שהוא מתאר זאת במילותיו:

"אני אף פעם לא אשכח את הפעם הראשונה שחוויתי הפסד צורב עקב השקעה גרועה. הארוע התרחש בתחילת שנות ה-2000 כשקראתי באחד ממדורי הכלכלה, שמצאו נפט בכפר סבא. הידיעה הזו משכה את תשומת ליבי והסיטה אותי מעבודתי כאנימטור בחברה בה הייתי שותף. מייד פתחתי את חשבון ההשקעות שלי והשקעתי כ-6,000 ש"ח במניית "גבעות עולם - חיפושי נפט". ההשקעה הזו הניבה לי בתוך 10 דקות כ-600 שקלים רווח. 600 שקלים ארורים, שהביאו אותי למחרת היום להשקיע אחוזים ניכרים מהוני במניה ובגלל החמדנות...
להמשך המאמר "על מסחר וחשיבה מחוץ לקופסא" לחצו כאן 


טואול - בניית אתרים