metastock_for_webinretactive for web

לימודי שוק ההון ת"א והמרכז | חיפה והצפון |

הצטרפות לרשימת תפוצה | הצטרפות לשרות המנויים ללא עלות

כל האמת בפרצוף - תעשיית האשליות והכסף הקל!

היי,

אני כותב מאמר זה בעקבות שאלה שמופיעה בכל מפגש היכרות שאני מקיים לקהל חדש שרוצה ללמוד את שוק ההון, לסחור בבורסה ולהתעשר מהר. השאלה תמיד זהה אך מאד ליגיטימית: "עם כל הידע העצום שיש לך על המסחר בשוק ההון היית צריך להיות מולטי מליונר..." התגובה שלי גם היא כמצופה תמיד זהה. אני שולף את התמונה שמופיעה כאן ומקרין אותה על המסך באולם ההרצאות.

3591772 s

מייד לאחר מכן משתררת דממה ואני קולט במבטי את הזיק בעיניהם של המשתתפים עם עיניי $$$ והמחשבה שרצה להם בראש "פשש, העבודה הכי קלה בעולם... כסף על הרצפה... גם אני רוצה..." אם גם עכשיו עברה במחשבתך אחת מהמחשבות שתארתי אני מציע לך להתרחק משוק ההון ומהר. כן, מותר לחלום אבל הבעיה היא לא בך אלא במי שמוכר לך את החלום שתפור בדיוק למידותיך. נראה לך ששוק ההון מחלק מתנות חינם והופך כל משקיע למתעשר? בפוטנציה בוודאי אבל במעשי לצערי מעל 90% מהמשקיעים לא יצליחו לשרוד את שוק ההון.

לא סתם קראו לזה שוק ההון ואין הבדל בינו לבין שוק פירות וירקות, שוק בשר או כל שוק אחר שתחשבו עליו, לכולם יש מכנה משותף והוא מיקח וממכר, היצע וביקוש, משא ומתן. צאו מתוך הנחה שמי שעומד מולכם דוחף לכם עכשיו מניות שבעוד רגע יהיו שוות כקליפת השום וידאג לקנות אותן ממך חזרה בנזיד עדשים.

זאת הסיבה מדוע אנו מלמדים את תלמידינו תחילה איך לא להפסיד ומתוך זה גם איך להרוויח, כך הם לא מסתנוורים מההצלחות ולומדים מהטעויות מבלי שמאבדים את עצמם ואת הדרך. מסחר נכון בבורסה זה עסק לכל דבר וצריך להשקיע זמן לימוד ותרגול כדי להיות מסוגלים להרויח ממסחר. חלקם יהפכו זאת למקצוע ולחלקם יהיה זה כתוספת למשכורת ממקום עבודה יציב ובטוח.

יש לא מעט שרלטנים בשוק, שדווקא ישמחו למכור לך את החלום ולתת לפלוני אלמוני ללמד אתכם את רזי שוק ההון רק שכחו לציין שאותו פלוני אלמוני סיים ללמוד בקורס שלפניכם. חלקם גם יציגו לפניך סרטון של איך עושים $2000 בחצי שעה רק שוכחים לומר לך שכדי להרויח את אותם $2000 נדרש הון עצמי של מאות אלפי דולרים או מינוף מטורף שיכול לחסל את כספכם במהירות רבה. לא סתם הבורסה האמריקאית לא מאפשרת לסחור בתוך היום עם מינוף גבוה מפי ארבעה בעוד שכלים אחרים, שאסורים למסחר בארה"ב, מאפשרים מינוף של פי 200 ויותר. אני קורא להם "נשק להשמדה המונית".

25768427 s

אם אתם חושבים להיכנס לשוק ההון אתם חייבים ללמוד את רזי המקצוע מבעל מקצוע, מסוחר שחי ונושם את הבורסה. מאחד שעשה את כל הדרך מלמטה מהשפל ועד לשיא. אחד שהרגיש בעצמו על עורו ונימי נפשו מהו הפסד צורב, רק אחד כזה יכול להוות עבורך משענת ובטחון ביום שתחוו את ההפסד הראשון שלכם ואתם תחוו! כי מי שלא יודע להפסיד אין לו מקום בשוק ההון. אחד שידע להוביל אותך כל הדרך עד שתפרשו כנפיים ותדעו להרויח בעצמכם משוק ההון.

אם אתם מחפשים אחד כזה שיוביל אותכם אני מזמין אותך לפגוש את זהר ליבוביץ ה"מאסטרו" שאלפי תלמידים מודים לו היום על שהדריך אותם נכון ולימד אותם כיצד להבין ולהתנהג כמקצוענים. יעידו על כך מאות מכתבי התודה, הפוסטים בפייסבוק וברשתות החברתיות. הוא זכה לזה ביושר על הנתינה האינסופית ויצירת תודעת שפע לתלמידיו. תמיד מסתכל לכולם בגובה העיניים ללא התנשאות וללא "אני אני ואני". מפגש אחד עם זהר ליבוביץ ישנה את חשיבתך לבלי הכר והתובנות שתקבלו משיעור ההיכרות איתו ילוו אותך לעוד הרבה שנים. רוב רובם של המתרשמים בשיעורי ההיכרות, שבאמת רוצים ללמוד ולא לעשות קיצורי דרך, ימשיכו עם זהר לקורס "אומנות ומיומנות המסחר בשוק ההון". גם אני מצטרף כמרצה לחלק מהשיעורים של זהר ומנסה לתרום מנסיוני בשוק ההון מתוכם כ- 14 שנים כאנליסט טכני וכמובן כסוחר מניות בבורסות ארה"ב.

אני מזמין אותך לשיעור חוויתי, מרתק ומסעיר וללא עלות עם זהר ליבוביץ בסניף ת"א והמרכז או בסניף חיפה והצפון (הרשמה כאן).

באהבה,

ג'קי ברוך

 

נ.ב.
אנו לא מוכרים חלומות אנו מקנים דרך להצלחה, אולי בשנה הראשונה לא תהיה לך יאכטה, אבל את היכולת לסחור נכון בכל זמן ומכל מקום אנו נקנה לך.
הדרך בנויה מדרך קצרה וארוכה או ארוכה וקצרה, בחר בדרך הנכונה.

5650794 m

להרשמה ויצירת קשר

כניסת סטודנטים