077-6070002

אסטרטגיית TOT

הסבר מלא על אסטרטגיית TOT ניתן לקבל בקורס האינטרנטי שכאן

 רווח של 4,837 ש"ח בחודש אחד

($1,382 בחודש עם הון עצמי של $10,000)

במסחר על מניות מארה"ב

באמצעות אסטרטגיית TOT?

מסחר סווינג לטווח קצר (ימים בודדים)


ההקלטות הן חלק מהקורס האינטרנטי ומהוות פרקטיקה אמיתית ביישום האסטרטגיה

כיצד פועלת השיטה ולמה זה מצליח בסבירות גבוהה?

מה היא אסטרטגיית TOT ?

אסטרטגיית TOT פותחה ע"י האנליסט הטכני וסוחר המניות ג'קי ברוך ולמעשה התגלתה רק בשנת 2016 למרות שכל המרכיבים כבר היו קיימים שנים קודם לכן. מעקב אקראי אחר שני פרמטרים יצר את התשתית לאסטרטגיה שהיא כל כך פשוטה אבל עוצמתית. סוף סוף יש משהו שהוא ברור ומוחלט בצורת העבודה. לא בערך, לא אולי אלא משהו מכני על סף רובוטי. בנקודת הצטלבות של שני הפרמטרים נכנסת המניה למצב TOT שפירושו Today Or Tomorrow היום או מחר מגיע המפנה כאשר הפעולה היא נוגדת כל הגיון בשיטת הניתוח הטכני ואם למדתם ניתוח טכני זהו אחד הכללים הכי חמורים שהמרצים שלכם לימדו אתכם לא לעשות. "סחור רק בכיוון המגמה" הוא כלל ידוע שלא תופס כאשר מדובר באסטרטגיית TOT.

אז למה זה מצליח ?

הסיבה היא פשוטה למדי וניתן להסביר אותה כמשהו שמתרחש בסיום המגמה בין אם היא עולה או בין אם היא יורדת. במגמת עליה יבוצע שורט על מניה חזקה במיוחד מתוך הנחה שבנקודה ספציפית נגמרו הקונים ובמגמת ירידה יבוצע לונג על מניה חלשה במיוחד מתוך הנחה שבנקודה ספציפית נגמרו המוכרים. הנקודה הספציפית היא ה-TOT. לא כל עליה חזקה היא TOT ומה שיראה לכם כמצב ל-TOT יהיה רחוק מאד מזה. למעשה לא ניתן לזהות את הנקודה הספציפית ללא שני הפרמטרים על הגרף.

אז איך אני יכול לדעת היכן הנקודה הספציפית ?

לצורך כך נועד דו"ח חוזק ועוצמת מניות הכולל מידע רב ערך על אלפי נכסים מישראל ומארה"ב (מדדים, מניות, תעודות סל, סחורות, מט"ח) כשכל נכס מקבל ציונים לפי הפרמטרים עבור TOT, זרימת הכסף, כיוון ועוצמת הרוח ועוד. בעזרת הציונים ניתן לסווג את הנכסים ולדעת איזה מניה מתקרבת למצב של TOT, איזה מניה נמצאת במצב של TOT ואיזה מניה כבר יצאה ממצב של TOT. הכל בפשטות ובקלות.

מה כולל דו"ח חוזק ועוצמת מניות ?

דו"ח חוזק ועוצמת מניות נועד לאפשר לכם בין השאר למצוא נכסים המתאימים לארבעת השלבים שכל מניה עוברת לפי שיטת המסחר של ג'קי ברוך שהן:

♦ שלב 1 - אסטרטגיית TOT (הסבר על האסטרטגיה האסטרטגיה המצליחה הפועלת על מניות בקיצון ומיועדת לטווח קצר ומיידי. שלב זה הינו כנגד המגמה

♦ שלב 2 - תקרה/רצפה כפולה (DTDB) - המניה חוזרת לאותה רמה של שלב 1 נמצאת בקיצון וגם יוצרת רצפה כפולה או תקרה כפולה. שלב זה היו כנגד המגמה

♦ שלב 3 - יצירת מגמה - המניה פורצת את השיא האחרון שלה או שוברת את השפל האחרון שלה ובכך מייצרת מגמה חדשה או ממשיכה מגמה קיימת. שלב זה עם המגמה
♦ שלב 4 - אסטרטגיית G - המניה חוזרת לרמה של שלב 3 ומאפשרת הצטרפות למגמה לאחר שהנכס ביצע תיקון טכני ומיועדת למסחר סווינג (מסחר של יותר מיום אחד). שלב זה עם המגמה

יש לכם מניה שאתם מעוניינים להשקיע בה? חפשו בדו"ח את המניה שלכם וקבלו מידע מפורט על מצב המניה (פוטנצייאל, עוצמה, חולשה וכו')

הדו"ח כולל 8 קבצים / רשימות מניות שונות אותן ניתן לראות בצפיה ישירה דרך פורטל המנויים www.jackbar.net

הקבצים/רשימות מתעדכנים בכל יום וכוללים קובץ מניות מישראל, קובץ מניות מארה"ב, קובץ עבור מדדים עיקריים מהעולם כגון: מדדי מגזרי השוק האמריקאי (XLI,XLF,XLV וכו'), מדד האס.אנד.פי 500, נאסדק 100, ראסל 2000, מדד ת"א 35 ועוד מדדים נוספים מישראל ומחו"ל, כמו כן מכיל הקובץ סחורות (זהב, כסף ונפט) ומטבעות (יורו, פאונד, שקל דולר), מניות שחצו את רצועות TOT (ישראל וארה"ב), קובץ רשימת מניות בדשדוש, קובץ מניות GAP, קובץ מניות זרימת כסף (מניות WoW). בכל יום ראשון מתווספים עוד 6 קבצים עבור נתוני השבועי והחודשי.

איך ניתן לצפות בדו"ח?

כל מה שצריך לעשות הוא להירשם לשרות המנויים החל מ-297 ש"ח לחודש או לקחת את הקורס האינטרנטי עם מנוי משולב לשנה ולקבל 40% הנחה ולהתחיל לקבל מידע רב ערך שעשוי להגדיל את התשואה שלכם בתיק ומאידך למנוע ממכם להיכנס למניות עם פוטנצייאל נמוך או בעיתוי גרוע.

לפרטים על ההטבה בהנחה של 40% לחצו כאן
logo בניית אתרים