077-6070002

איך ניתן לקבוע איכות פריצה של מניה ?

"איכות הפריצה" או "איכות השבירה" קריטיים בכניסה למניה בעת יצירת מגמה שהיא השלב השלישי בין ארבעת השלבים (על ארבעת השלבים תוכלו לקרוא כאן), כאשר היא פורצת את השיא האחרון ויוצרת מגמה עולה או שוברת את השפל האחרון ויוצרת מגמה יורדת.


איך ניתן לבדוק מהי האיכות של הפריצה/שבירה והאם המניה צפוייה לחזור מהר מאד על עקבותיה דהיינו הפריצה/שבירה תתברר כפריצה/שבירת שווא?


הדרך שבה ג'קי ברוך סוחר יום יום מאפשרת לו להיות רווחי לאורך זמן. לא שאין נפילות אבל מספר הפעמים שבהן הוא נכשל קטן ממס' הפעמים שבהם הוא מצליח ואת זה הוא חייב ללא ספק לאחד האינדקטורים הכי חזקים שקיימים היום בשוק למדידת איכות פריצה /שבירה או למדידת פוטנצייאל קיים להמשך המגמה שנוצרה.


בסרטון שכאן שהוקלט בחודש נובמבר 2018 מביא ג'קי ברוך כדוגמא את מניית פייסבוק שהגיעה מבחינת האינדקטור לישורת האחרונה של מגמת הירידה לא רק בטווח הקצר אלא גם לטווח הארוך והמשמעות שפייסבוק צריכה לצאת במוקדם או במאוחר למסע של עליות. מסע זה החל כעבור חודש עם עליה של עשרות אחוזים.


בסרטון תוכלו גם לראות כיצד זיהה ג'קי ברוך את הגעתה של מניית אל על לנקודת השפל שממנה היא יצאה למסע של 80% רווח שהושג תוך ארבעה חודשים בלבד וכל זאת ע"י האינדקטור רב העוצמה בו הוא עושה שימוש.


בסרטון הסבר מלא שבסיומו גם אתם תרצו לדעת מהי איכות הפריצה/שבירה במניות שאתם מחזיקים או לקבל רשימת מניות לכל אחד מהשלבים שהמניה עוברת. שלבים אלו מתאימים למסחר תוך יומי, מסחר סווינג ומסחר לטווחים בינוניים וארוכים כל אחד בהתאם לאופי המסחר שלו.

logo בניית אתרים